Hakkımızda

 

 

Hastanemizde, hasta ve yakınlarına şefkat ile yaklaşılacak olup, öncelikle de, hastalarımızın zarar görmemelerine yönelik teşhis ve tedavi hizmeti verilmesine özen gösterilecektir. 

Hakkımızda

 Özel Aksaray Hastanesi, toplumumuzun sağlık alanında artan ihtiyaçlarına karşılık vermek amacıyla 2007 yılında Aksaray’da kurulmuş ve hasta kabulüne başlamıştır. Büyük bir özveriyle çalışan sahasında uzman doktorları, güler yüzlü ve hasta memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışı ile Aksaray’da büyük bir boşluğu doldurmuştur. Şehrin merkezi konumunda yer alan Özel Medisaray Hastanesi ile 2013 yılında güçlerini birleştiren Özel Aksaray Hastanesi büyük bir ivme ile gelişimini sürdürmüştür.

Özel Aksaray Hastanesi, artan talebi karşılamak ve yeni tıbbi birimleri bünyesine katmak için yeni ek hizmet binasını faaliyete geçirmiş ve daha ferah ve geniş bir alanda hizmet vermeye başlamıştır. Özel Aksaray Hastanesi, bölgede öncü bir sağlık kurumu olarak her geçen gün hızla ilerlemektedir. Fiziki yapısı, konforu ve kalitesi ile sadece Aksaray değil civar il ve ilçelerden gelen hastalara da hizmet verilmektedir.

Sağlık sektörüne farklı bir boyut kazandırarak, tıp alanındaki tüm yenilikleri yakından takip eden Özel Aksaray Hastanesi, tüm hastalarına “Kendi evleri rahatlığı” odaklı hizmet ile her geçen gün yenilenme, gelişme ve büyüme odaklı biçimde faaliyetlerini sürdürmektedir. Özel Aksaray Hastanesi, kalite standartlarına uygun, tecrübeli çalışanları ile teknolojik ve nitelik açısından insanlığın hak ettiği sağlık hizmetini insanlığa, çağdaş hastane yönetim sistemi ile prensiplerine bağlı, prestijli, güvenilir ve kurumsallaşma sürecini tamamlamış bir sağlık işletmesi olarak en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Kalite Politikamız
Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

Misyonumuz
           Ahlaki değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi uygulamaları yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmak. 

Vizyonumuz
          Kaliteli sağlık hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, tıbbi uygulamaları teknolojik yeniliklerle birleştirerek hastalarının tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan, her zaman tercih edilen öncü bir sağlık kurumu olmak.